ereska forum - diskusní fórum pro lidi posti?ené roztrou?enou sklerózou

KlubSMS

Nejsi přihlášen

Info

Nemáte oprávnění prohlížet toto fórum. Z důvodu napadání tohoto našeho fóra roboty, kteří nám ho zahlcovali příspěvky a odkazy nabízející cokoliv jen ne příspěvky a informace k roztroušené skleróze, byli jsme nuceni volný přístup zablokovat. Pokud vás zajímají informace, postřehy a problémy pacientu s RS, nebo dění v Občanském sdružení SMS, přihlašte se jako registrovaný uživatel. Neznamená to ovšem, že byste se tím stali členy Občanského sdružení SMS.

Přihlášení na diskuzní fórum můžete provést tlačítky "Registrovat", nebo "Přihlásit" zde v liště. Pokud byste se ovšem chtěli stát členy Občanského sdružení SMS, mužete tak učinit prostřednictvím www.klubsms.cz, kde v rubrice „členství“ vyplníte členskou kartu a pošlete ji e-mailem na majka@klubsms.cz. V nejbližší možné době pak dostanete opět e-mailem potvrzení vašeho členství spolu s přiděleným členským číslem.

Děkujeme za pochopení. KlubSMS

Board footer